- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ ANTTRON-A414
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ ANTTRON-A414
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ ANTTRON-A414Skladom34,06 EUR27,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5 MHz ... 65 MHz, 85 MHz ... 862 MHz (OUT 1), 85 MHz ... 862 MHz (OUT 2-4) ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 4 ; Zosilenie : 12 dB ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 4 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 12 dB |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... 12 dB |
| Pomer S/N: | 4.5 dB |
| IMA3 60dB: | 105 dBµV |
| Útlm nevyváženia: | > 10 dB |
| Útlm návratového kanálu: | 2 dB |
| Izolácia medzi výstupmi: | > 20 dB |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Rozmery: | 115 x 95 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ANTTRON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





