- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ CA-215 ALCAD
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ CA-215 ALCAD
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ CA-215 ALCADSkladom30,09 EUR24,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 40 MHz ... 318 MHz / 470 MHz ... 862 MHz ; Počet vstupov/výstupov: 1/2 ; Zosilenie : 24 ... 25 dB ; Vedenie napätia do predzosilňovačov vo vnútri antén: 12 V (prepínač) ;
| Rozsah frekvencie: | 40 MHz ... 318 MHz / 470 MHz ... 862 MHz |
| Počet vstupov/výstupov: | 1/2 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 24 ... 25 dB |
| Nastavenie zosilenia: | 12 dB UHF 16 dB VHF |
| Pomer S/N: | 3 dB |
| IMA3 60dB: | max. 102 dBµV |
| Vedenie napätia do predzosilňovačov vo vnútri antén: | 12 V (prepínač) |
| Napájanie: | 220 V |
| Spotreba energie: | 7 W |
| Výrobca / Značka: | ALCAD |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




