- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 30Ah
- BATÉRIA 12.8V/18AH/LIFEPO4-MWLJ MW Power
BATÉRIA 12.8V/18AH/LIFEPO4-MWLJ MW Power
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12.8V/18AH/LIFEPO4-MWLJ MW PowerSkladom98,45 EUR80,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 18 Ah ; Menovité napätie: 12.8 V ; Typ batérie: Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4; Životnosť akumulátora: > 10 roky ; Konektor: skrutka M5 ;
| Kapacita akumulátora: | 18 Ah |
| Menovité napätie: | 12.8 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 3.6 A |
| Typ batérie: | Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4 |
| Životnosť akumulátora: | > 10 roky ( > 3000 cyklov @ 3.6 A 100 % DoD ) |
| Konektor: | skrutka M5 |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| Rozmery: | 181 x 77 x 168 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




