- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 200Ah
- BATÉRIA 12.8V/50AH/LIFEPO4-MWLJ MW Power
BATÉRIA 12.8V/50AH/LIFEPO4-MWLJ MW Power
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12.8V/50AH/LIFEPO4-MWLJ MW PowerNie je skladom273,01 EUR221,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 50 Ah ; Menovité napätie: 12.8 V ; Typ batérie: Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4; Životnosť akumulátora: > 10 roky ; Konektor: skrutka M6 ;
| Kapacita akumulátora: | 50 Ah |
| Menovité napätie: | 12.8 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 10 A |
| Typ batérie: | Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4 |
| Životnosť akumulátora: | > 10 roky ( > 3000 cyklov @ 10 A 100 % DoD ) |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Hmotnosť: | 5.52 kg |
| Rozmery: | 197 x 165 x 170 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




