- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/0.8AH-UL ULTRACELL
BATÉRIA 12V/0.8AH-UL ULTRACELL
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/0.8AH-UL ULTRACELLSkladom9,02 EUR7,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 0.8 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 3 ... 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 0.8 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 0.24 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | JST |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 25 x 96 x 62 mm |
| Výrobca / Značka: | ULTRACELL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




