- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/1.3AH-UL ULTRACELL
BATÉRIA 12V/1.3AH-UL ULTRACELL
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/1.3AH-UL ULTRACELLSkladom11,93 EUR9,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 1.3 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: ≤ 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 1.3 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 0.39 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | ≤ 5 roky |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 97 x 43 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | ULTRACELL |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách





