- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 200Ah
- BATÉRIA 12V/100AH-MWLFT Front Terminal MW POWER
BATÉRIA 12V/100AH-MWLFT Front Terminal MW POWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/100AH-MWLFT Front Terminal MW POWERSkladom287,87 EUR234,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 100 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 15 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 100 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 31 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M8 |
| Životnosť akumulátora: | 15 roky |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Rozmery: | 395 x 110 x 287 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




