- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora nad 9 Ah
- BATÉRIA 12V/120AH-MWP
BATÉRIA 12V/120AH-MWP
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/120AH-MWPSkladom323,26 EUR262,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 120 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 10 ... 12 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 120 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 33 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Životnosť akumulátora: | 10 ... 12 roky |
| Hmotnosť: | 33.5 kg |
| Rozmery: | 338 x 170 x 217 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




