- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 30Ah
- BATÉRIA 12V/17AH-EUROPOWER-EP
BATÉRIA 12V/17AH-EUROPOWER-EP
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/17AH-EUROPOWER-EPSkladom132,18 EUR107,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 17 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 6 ... 9 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 17 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 5.1 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | B1 / skrutka M5 |
| Životnosť akumulátora: | 6 ... 9 roky |
| Hmotnosť: | 6.1 kg |
| Rozmery: | 181 x 77 x 167 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




