- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora nad 9 Ah
- BATÉRIA 12V/18AH-SBL/SSB
BATÉRIA 12V/18AH-SBL/SSB
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/18AH-SBL/SSBSkladom51,99 EUR42,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 18 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 10 ... 12 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 18 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 5.4 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M5 |
| Životnosť akumulátora: | 10 ... 12 roky |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| Rozmery: | 181 x 77 x 167 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





