- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 30Ah
- BATÉRIA 12V/20AH-MB megaBAT
BATÉRIA 12V/20AH-MB megaBAT
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/20AH-MB megaBATSkladom38,97 EUR31,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 20 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA ;
| Kapacita akumulátora: | 20 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 4.00 A |
| Konektor: | Vnútorný závit M5 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA |
| Hmotnosť: | 5.14 kg |
| Rozmery: | 180 x 165 x 77 mm |
| Výrobca / Značka: | megaBAT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





