- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora nad 9 Ah
- BATÉRIA 12V/22AH-MW MW Power
BATÉRIA 12V/22AH-MW MW Power
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/22AH-MW MW PowerSkladom67,26 EUR54,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 22 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 6 ... 9 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 22 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 6.7 A |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 6 ... 9 roky |
| Hmotnosť: | 6.82 kg |
| Rozmery: | 181 x 76 x 167 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




