- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 200Ah
- BATÉRIA 12V/33AH-MB megaBAT
BATÉRIA 12V/33AH-MB megaBAT
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/33AH-MB megaBATSkladom64,40 EUR52,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 33 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA ;
| Kapacita akumulátora: | 33 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 8.25 A |
| Konektor: | Vnútorný závit M6 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA |
| Hmotnosť: | 9.3 kg |
| Rozmery: | 195 x 130 x 163 mm |
| Výrobca / Značka: | megaBAT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




