- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora nad 9 Ah
- BATÉRIA 12V/44AH-MWLG MW Power
BATÉRIA 12V/44AH-MWLG MW Power
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/44AH-MWLG MW PowerNie je skladom158,60 EUR128,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 44 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Maintenance free, gel lead-acid battery ; Životnosť akumulátora: 12 ... 15 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 44 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 9 A |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Typ batérie: | Maintenance free, gel lead-acid battery |
| Životnosť akumulátora: | 12 ... 15 roky |
| Hmotnosť: | 13.1 kg |
| Rozmery: | 198 x 167 x 158 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




