- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 200Ah
- BATÉRIA 12V/55AH-MWL MW POWER
BATÉRIA 12V/55AH-MWL MW POWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/55AH-MWL MW POWERNie je skladom161,97 EUR131,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 55 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 10 ... 12 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 55 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 20 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Životnosť akumulátora: | 10 ... 12 roky |
| Hmotnosť: | 17.2 kg |
| Rozmery: | 230 x 137 x 210 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




