- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/5AH-7STARS
BATÉRIA 12V/5AH-7STARS
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/5AH-7STARSSkladom13,32 EUR10,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 5 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA ; Životnosť akumulátora: 10 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 5 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 1.5 A |
| Konektor: | Typ T2 (F2) |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA |
| Životnosť akumulátora: | |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| Rozmery: | 90 x 107 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | 7STARS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




