- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/7.2AH-EUROPOWER-EP
BATÉRIA 12V/7.2AH-EUROPOWER-EP
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/7.2AH-EUROPOWER-EPSkladom58,79 EUR47,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 7.2 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 6 ... 9 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 7.2 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 2.16 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | 6 ... 9 roky |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Rozmery: | 152 x 65 x 94 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




