- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/7AH-UL ULTRACELL
BATÉRIA 12V/7AH-UL ULTRACELL
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/7AH-UL ULTRACELLSkladom23,21 EUR18,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 7 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 3 ... 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 7 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 2.1 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| Rozmery: | 151 x 65 x 93 mm |
| Výrobca / Značka: | ULTRACELL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





