- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 9 Ah
- BATÉRIA 12V/9AH-MB megaBAT
BATÉRIA 12V/9AH-MB megaBAT
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/9AH-MB megaBATNie je skladom14,62 EUR11,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 9 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA ;
| Kapacita akumulátora: | 9 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 2.25 A |
| Konektor: | FASTON 187 (4.75 x 0.8mm) |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery: | 151 x 100 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | megaBAT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




