BATOH S ELEKTRIKÁRSKYM NÁRADÍM WH-BACKPACK/E/45528 WIHA
- Kompletné špecifikácie

BATOH S ELEKTRIKÁRSKYM NÁRADÍM WH-BACKPACK/E/45528 WIHA
Skladom
702,19 EUR
570,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet skrutkovačov: 6 ks. ;
Veľkosti koncoviek: Philips : PH1, PH2, Plochý : 3.5 mm, 4.0 mm, 5.5 mm, Plochý krížový Pozidriv : SL/PZ2 ;
Dĺžka: 160 mm ;
Max. priemer drôtu: Ø 2 mm ;
Počet prvkov: 9 ;
Veľkosti koncoviek: 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm ;
Použitie: Vodič : 0.5 ... 13 mm² ;
Skrutkovače:
| Počet skrutkovačov: | 6 ks. |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : PH1, PH2 , Plochý : 3.5 mm, 4.0 mm, 5.5 mm , Plochý krížový Pozidriv : SL/PZ2 |
| Vybrané vlastnosti: | Súlad s normou IEC 60900 |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
Rukoväť:
| Počet vymeniteľných koncoviek: | 4 |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : PH1 PH2 , Plochý : 3.5 mm , Plochý krížový Pozidriv : SL/PZ2 |
| Vybrané vlastnosti: | Izolácia vyrobená v súlade s normou VDE Súlad s normou IEC 60900 Značka kvality GS |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
Univerzálne kľúče:
| Dĺžka: | 180 mm |
| Max. priemer drôtu: | Ø 1.8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Izolácia vyrobená v súlade s normou VDE Súlad s normou IEC 60900 Značka kvality GS |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
Diagonálne kliešte:
| Dĺžka: | 160 mm |
| Max. priemer drôtu: | Ø 2 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Izolácia vyrobená v súlade s normou VDE Súlad s normou IEC 60900 Značka kvality GS |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
Pologuľaté kliešte:
| Dĺžka: | 200 mm |
| Max. priemer drôtu: | Ø 1.6 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Izolácia vyrobená v súlade s normou VDE Súlad s normou IEC 60900 Značka kvality GS |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
Sada imbusových kľúčov:
| Počet prvkov: | 9 |
| Veľkosti koncoviek: | 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
Úroveň:
| Dĺžka: | 400 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Veľké údaje uľahčujúce odpočet výsledkov merania 4 značkovače otvorov
|
Skladací meter:
| Dĺžka: | 2 m |
| Jednotka merania: | metre |
| Počet sekcií: | 10 ks. |
| Vybrané vlastnosti: | Za úplnej tmy možno meter ľahko nájsť pomocou UV lampy |
Uťahovák izolácií:
| Materiál prevedenia: | Plast / Kov |
| Použitie: | Vodič : 0.5 ... 13 mm² |
| Vybrané vlastnosti: | Odlamovací nôž |
Batoh:
| Vybrané vlastnosti: | 77 miest na ukladanie náradia 30 flexibilných možností na upevnenie ďalšieho vybavenia Súlad s normou IEC 60900 Priehradka na notebook Pevné dno batohu so stabilnou základňou zaisťuje, že sa batoh pri otvorení neprevrhne |
| Materiál: | Textílie 1680D |
Všeobecné informácie:
| Hmotnosť: | 6.077 kg (celkom) |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách