- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- BLANK MODULE FOR DISTRIBUTION CABINETS ZADR/EPN Elektro-Plast
BLANK MODULE FOR DISTRIBUTION CABINETS ZADR/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
BLANK MODULE FOR DISTRIBUTION CABINETS ZADR/EPN Elektro-PlastSkladom0,64 EUR0,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Farba: Biela ; Rozmery: 90 x 53 x 9 mm ;
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Počet modulov: | 4 x 1 + 2 x 0.5 ( 17.5 mm ) |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 90 x 53 x 9 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




