- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-HDL10 ENERGIZER
ČELOVKA LT-HDL10 ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-HDL10 ENERGIZERSkladom15,78 EUR12,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED - Biela ; Svetelný tok: 250 lm (max) ; Dosah: ~ 60 m ; Napájanie z batérie: Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA (súčasť balenia) ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu Odolnosť voči zmenám prostredia Ľahká a odolná konštrukcia ; Hmotnosť: 0.04 kg ; Rozmery: 59 x 46 x 34 mm ;
| Zdroj svetla: | |
| Svetelný tok: | 250 lm (max) |
| Dosah: | ~ 60 m |
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA (súčasť balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Mätovo zelená / Čierny |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 59 x 46 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




