- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-HDL60 ENERGIZER
ČELOVKA LT-HDL60 ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-HDL60 ENERGIZERSkladom40,46 EUR32,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED - Biela 1 ks. LED - Zelený ; Svetelný tok: 575 lm (max) ; Dosah: ~ 75 m ; Napájanie: Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA (súčasť balenia) Batéria Li : 3.7 V, 1000 mAh (súčasť balenia) ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu Odolnosť voči zmenám prostredia Ľahká a odolná konštrukcia ; Hmotnosť: 0.104 kg ; Rozmery: 64 x 54 x 49 mm ;
| Zdroj svetla: | |
| Svetelný tok: | 575 lm (max) |
| Dosah: | ~ 75 m |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.104 kg |
| Rozmery: | 64 x 54 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




