- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-HDL70 ENERGIZER
ČELOVKA LT-HDL70 ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-HDL70 ENERGIZERSkladom51,77 EUR42,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED - Biela 1 ks. LED - Modrý 1 ks. LED - Zelený ; Svetelný tok: 925 lm (max) ; Napájanie: Alkalické batérie : 4 ks. LR03 AAA Batéria Li-Ion ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu ;
| Zdroj svetla: | |
| Svetelný tok: | 925 lm (max) |
| Dosah: | ~ 115 m |
| Napájanie: | alebo |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny / Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.175 kg |
| Rozmery: | 123 x 85 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




