- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-VISION ENERGIZER
ČELOVKA LT-VISION ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-VISION ENERGIZERSkladom11,83 EUR9,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED - Biela ; Svetelný tok: 100 lm (max) ; Napájanie z batérie: Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu ;
| Zdroj svetla: | 2 ks. LED - Biela |
| Svetelný tok: | 100 lm (max) |
| Dosah: | ~ 30 m |
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA (súčasť balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny / Modrý |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 58 x 45 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




