- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-VISION-HD+ ENERGIZER
ČELOVKA LT-VISION-HD+ ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-VISION-HD+ ENERGIZERSkladom19,17 EUR15,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 3 ks. LED - Biela + 2 ks. LED - Červená ; Svetelný tok: max. 350 lm (high), min. 45 lm (low) ; Napájanie z batérie: Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu, Doba zálohy : 4 h (high) ... 35 h (low), 7 režimov osvetlenia , Plynulá regulácia intenzity svetla (Smart Dimming), Nerozbitná šošovka, Index of Protection : IPX4 ;
| Zdroj svetla: | 3 ks. LED - Biela + 2 ks. LED - Červená |
| Svetelný tok: | max. 350 lm (high) , min. 45 lm (low) |
| Dosah: | ~ 80 m (high) ~ 30 m (low) |
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA (súčasť balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny / Zelený |
| Hmotnosť: | 0.076 kg (celková) |
| Rozmery: | 58 x 45 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





