- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-VISION-ULTRA ENERGIZER
ČELOVKA LT-VISION-ULTRA ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-VISION-ULTRA ENERGIZERSkladom25,65 EUR20,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED - Biela + 1 ks. LED - Červená + 1 ks. LED - Zelený ; Svetelný tok: max. 450 lm (high), min. 30 lm (low) ; Napájanie z batérie: Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu, Doba zálohy : 2.75 h (high) ... 50 h (low), 7 režimov osvetlenia , Plynulá regulácia intenzity svetla (Smart Dimming), Nerozbitná šošovka, Index of Protection : IPX4 ;
| Zdroj svetla: | 2 ks. LED - Biela + 1 ks. LED - Červená + 1 ks. LED - Zelený |
| Svetelný tok: | max. 450 lm (high) , min. 30 lm (low) |
| Dosah: | ~ 85 m (high) ~ 20 m (low) |
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie : 3 ks. LR03 AAA (súčasť balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny / Žltý |
| Hmotnosť: | 0.076 kg (celková) |
| Rozmery: | 58 x 45 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




