- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- ČELOVKA LT-VISION-ULTRA-RECHARG ENERGIZER
ČELOVKA LT-VISION-ULTRA-RECHARG ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
ČELOVKA LT-VISION-ULTRA-RECHARG ENERGIZERSkladom38,95 EUR31,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED - Biela + 1 ks. LED - Červená + 1 ks. LED - Zelený ; Svetelný tok: max. 400 lm (high), min. 20 lm (low) ; Napájanie: Batéria Li-Ion ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie náklonu, Doba zálohy : 4 h (high) ... 15 h (low), 7 režimov osvetlenia , Plynulá regulácia intenzity svetla (Smart Dimming), Nerozbitná šošovka, Nabíjanie cez port USB ;
| Zdroj svetla: | 2 ks. LED - Biela + 1 ks. LED - Červená + 1 ks. LED - Zelený |
| Svetelný tok: | max. 400 lm (high) , min. 20 lm (low) |
| Dosah: | ~ 80 m (high) ~ 20 m (low) |
| Napájanie: | Batéria Li-Ion - Zabudovaný |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny / Zelený |
| Hmotnosť: | 0.059 kg |
| Rozmery: | 58 x 45 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





