- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- DATA SINGLE SOCKET OUTLET WITH FRAME SANTRA/4142-10/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
DATA SINGLE SOCKET OUTLET WITH FRAME SANTRA/4142-10/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
DATA SINGLE SOCKET OUTLET WITH FRAME SANTRA/4142-10/EPN 230 V 16 A Elektro-PlastSkladom4,48 EUR3,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Červená + Biela ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Santra |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Červená + Biela |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 90 x 90 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





