- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- DATA SINGLE SOCKET OUTLET WITH SOCKET ACCESS ELEMENT DGD1.01/11-SIMON54 250 V 16 A
DATA SINGLE SOCKET OUTLET WITH SOCKET ACCESS ELEMENT DGD1.01/11-SIMON54 250 V 16 A
- Kompletné špecifikácie
DATA SINGLE SOCKET OUTLET WITH SOCKET ACCESS ELEMENT DGD1.01/11-SIMON54 250 V 16 ASkladom7,31 EUR5,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Núdzový zdroj energie (DATA), Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Socket access element included |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





