- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PRE OVLÁDAČE OSVETLENIA LED FUT007 2.4 GHz, MONO, CCT MiBOXER / Mi-Light
DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PRE OVLÁDAČE OSVETLENIA LED FUT007 2.4 GHz, MONO, CCT MiBOXER / Mi-Light
- Kompletné špecifikácie
DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PRE OVLÁDAČE OSVETLENIA LED FUT007 2.4 GHz, MONO, CCT MiBOXER / Mi-LightSkladom7,01 EUR5,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: monochromatické LED pásiky (MONO) 12-24V , biele LED pásiky s reguláciou teploty farieb (CCT) 12-24V ; Počet kanálov: 4 ; Bezdrôtové: 2.4 GHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 30 m ; Vybrané vlastnosti: Veľké čitateľné klávesy ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 ;
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením : monochromatické LED pásiky (MONO) 12-24V , biele LED pásiky s reguláciou teploty farieb (CCT) 12-24V |
| Počet kanálov: | 4 |
| Bezdrôtové: | 2.4 GHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 30 m |
| Vybrané vlastnosti: | Veľké čitateľné klávesy |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (nie je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg (bez batérie) |
| Rozmery: | 110 x 53 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | MiBOXER / Mi-Light |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





