- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- DIELENSKÝ HORÁK LT-PL-350R everActive
DIELENSKÝ HORÁK LT-PL-350R everActive
- Kompletné špecifikácie
DIELENSKÝ HORÁK LT-PL-350R everActiveSkladom22,75 EUR18,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 1 ks. LED indikátor UV Diódy LED COB Diódy LED SMD ; Svetelný tok: max. 350 lm ; Napájanie: Batéria Li-Ion ; Vybrané vlastnosti: 4 svetelné režimy , Nabíjanie cez port USB-C, Otočná kovová klipsa na opasok, tašku alebo košeľu, Integrované magnety na upevnenie na kovové povrchy ;
| Zdroj svetla: | |
| Svetelný tok: | max. 350 lm |
| Dosah: | ~ 50 m |
| Napájanie: | Batéria Li-Ion : 800 mAh |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.80 kg |
| Rozmery: | 165 x 24 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | everActive |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





