- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- DIELENSKÝ HORÁK WL-16 VIRONE
DIELENSKÝ HORÁK WL-16 VIRONE
- Kompletné špecifikácie
DIELENSKÝ HORÁK WL-16 VIRONESkladom9,06 EUR7,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 1 ks. LED ; Svetelný tok: max. 300 lm (high), min. 70 lm ; Napájanie: Batéria Li-Ion ; Vybrané vlastnosti: 4 svetelné režimy , Ukazovateľ nabitia batérie, Otočná kovová klipsa na opasok, tašku alebo košeľu, Integrované magnety na upevnenie na kovové povrchy ;
| Zdroj svetla: | |
| Svetelný tok: | max. 300 lm (high) , min. 70 lm |
| Dosah: | ~ 45 m (high) |
| Napájanie: | Batéria Li-Ion : 600 mAh |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 168 x 20 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | VIRONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




