- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Svetlá
- DIELENSKÝ HORÁK WL-17 VIRONE
DIELENSKÝ HORÁK WL-17 VIRONE
- Kompletné špecifikácie
DIELENSKÝ HORÁK WL-17 VIRONESkladom11,40 EUR9,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 2 ks. LED ; Svetelný tok: 400 ; Vybrané vlastnosti: Doba zálohy : 1,5 - 6,5 h magnetický podstavec, 3 svetelné režimy , Ľahká a odolná konštrukcia, Index of Protection : IPX3 ;
| Zdroj svetla: | |
| Svetelný tok: | 400 + 100 lm |
| Dosah: | ~ 25 m |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Hmotnosť: | 0.148 kg |
| Rozmery: | 354 x 45 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | VIRONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




