- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- DIGITÁLNY KANÁLOVÝ ZOSILŇOVAČ WWK-ALPHA-2 TELMOR
DIGITÁLNY KANÁLOVÝ ZOSILŇOVAČ WWK-ALPHA-2 TELMOR
- Kompletné špecifikácie
DIGITÁLNY KANÁLOVÝ ZOSILŇOVAČ WWK-ALPHA-2 TELMORSkladom335,44 EUR272,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 87.5 MHz ... 108 MHz - FM, 174 MHz ... 230 MHz - VHF, 470 MHz ... 862 MHz - UHF, 47 MHz ... 862 MHz - AUX ; Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: 118 dBµV (FM/DAB/VHF/UHF) ; Vybrané vlastnosti: Zhoda s DVB-T, DVB-T2, DAB ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Počet vstupov/výstupov: | 6 / 1 + 1 (test, -30dB) |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC : 60 mA / Vstup, 240 mA Celkom |
| Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: | 118 dBµV (FM/DAB/VHF/UHF) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 12 W (max) |
| Prevádzková teplota: | - 10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.520 kg |
| Rozmery: | 170 x 150 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




