- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8201/11 ORNO
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8201/11 ORNO
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8201/11 ORNOSkladom10,76 EUR8,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: 2 x svorkovnica ; Menovité napätie: 500 V ; Kryt: Plast ; Farba: Biela + Modrý ;
| Typ konektora: | 2 x svorkovnica |
| Menovité napätie: | 500 V |
| Vstupný prúd: | max. 125 A |
| Počet svoriek: | 11 v každom páse : |
| Kryt: | Plast, montáž na DIN lištu TH-35 (TS-35) alebo na montážnu dosku |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 100 x 50 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




