- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8202/7 ORNO
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8202/7 ORNO
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8202/7 ORNOSkladom12,66 EUR10,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: 4 x svorkovnica ; Menovité napätie: 500 V ; Kryt: Plast ; Farba: Biela + Modrý ;
| Typ konektora: | 4 x svorkovnica |
| Menovité napätie: | 500 V |
| Vstupný prúd: | max. 125 A |
| Počet svoriek: | 7 v každom páse : |
| Kryt: | Plast, montáž na DIN lištu TH-35 (TS-35) alebo na montážnu dosku |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 67 x 87 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




