- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8207/500 ORNO
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8207/500 ORNO
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8207/500 ORNOSkladom28,69 EUR23,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 1000 V AC/DC ; Počet svoriek: 1 x 120 mm² ; Kryt: Plast, montáž na DIN lištu TH-35 (TS-35) alebo na montážnu dosku ; Farba: Biela ;
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 1000 V AC/DC |
| Vstupný prúd: | max. 500 A |
| Počet svoriek: | |
| Kryt: | Plast, montáž na DIN lištu TH-35 (TS-35) alebo na montážnu dosku |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 96 x 49 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




