- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/160 ORNO
DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/160 ORNO
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/160 ORNOSkladom10,91 EUR8,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 1000 V AC/DC ; Prierez kábla: 1 x 6 mm² ; Kryt: Plast ; Farba: Biela + Modrý ;
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 1000 V AC/DC |
| Vstupný prúd: | max. 160 A |
| Prierez kábla: | 1 x 6 mm² ... 16 mm² 1 x 10 mm² ... 70 mm² |
| Počet výstupných svoriek: | 6 x 2.5 mm² ... 16 mm² |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 71 x 29 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




