- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- DOTYKOVÝ JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ MCE-701W 4.35 A MACLEAN
DOTYKOVÝ JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ MCE-701W 4.35 A MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
DOTYKOVÝ JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ MCE-701W 4.35 A MACLEANSkladom9,18 EUR7,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Jednopólový spínač ; Menovitý prúd: 4.35 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ;
| Druh zariadenia: | Jednopólový spínač |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý prúd: | 4.35 A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Zostava: | Montáž pomocou skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Tvrdené sklo + Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




