- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- DOUBLE ROLLER BLIND SWITCH TWO-POSITION DEZ2.01/11-SIMON54 Premium 230 V 6 A
DOUBLE ROLLER BLIND SWITCH TWO-POSITION DEZ2.01/11-SIMON54 Premium 230 V 6 A
- Kompletné špecifikácie
DOUBLE ROLLER BLIND SWITCH TWO-POSITION DEZ2.01/11-SIMON54 Premium 230 V 6 ASkladom61,10 EUR49,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Spínač priameho ovládania roliet ; Menovité napätie: 230 V AC ; Menovitý prúd: 6 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Spínač umožňuje priame ovládanie pohonu rolety ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Druh zariadenia: | Spínač priameho ovládania roliet |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Menovitý prúd: | 6 A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54 Premium, for Nature, Premium frames |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






