- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Držiaky káblov
- DRŽIAK KÁBLA OR-MP-6002/7/20 20 KS. ORNO
DRŽIAK KÁBLA OR-MP-6002/7/20 20 KS. ORNO
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KÁBLA OR-MP-6002/7/20 20 KS. ORNOSkladom5,26 EUR4,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 20 ks. Cena za balenie ; Odporúčaný kábel: Ø 7 mm ; Spôsob montáže: Lisovanie ; Farba: Biela ;
| V balení: | 20 ks. Cena za balenie |
| Odporúčaný kábel: | Ø 7 mm |
| Priemer montážného otvoru: | 6 mm |
| Spôsob montáže: | Lisovanie |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 62 x 35 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




