- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Držiaky káblov
- DRŽIAK KÁBLA OR-MP-6005/13/7/100 100 KS. ORNO
DRŽIAK KÁBLA OR-MP-6005/13/7/100 100 KS. ORNO
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KÁBLA OR-MP-6005/13/7/100 100 KS. ORNOSkladom3,52 EUR2,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Odporúčaný kábel: 3x2.5 mm² Plochý ; Výška montážneho otvoru: 6.7 mm ; Spôsob montáže: Lisovanie ; Farba: Biela ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Odporúčaný kábel: | 3x2.5 mm² Plochý |
| Šírka montážneho otvoru: | 13 mm |
| Výška montážneho otvoru: | 6.7 mm |
| Spôsob montáže: | Lisovanie |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 43 x 30 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




