- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Povrchové
- DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S2IP5 IP55
DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S2IP5 IP55
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S2IP5 IP55Skladom9,61 EUR7,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 2400 W ; Počet zásuviek: 2 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2400 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet zásuviek: | 2 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP55 |
| Vybrané vlastnosti: | Prúdové chrániče |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 117 x 85 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





