- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S2IP6 IP66
DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S2IP6 IP66
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S2IP6 IP66Skladom14,68 EUR11,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3840 W ; Počet zásuviek: 2 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/3 (Schuko) ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3840 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 2 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP66 |
| Vybrané vlastnosti: | Prúdové chrániče |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.625 kg |
| Rozmery: | 165 x 171 x 113 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






