- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Povrchové
- DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA BERG/3743-09/EPN 250 V 16 A Elektro-Plast
DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA BERG/3743-09/EPN 250 V 16 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA BERG/3743-09/EPN 250 V 16 A Elektro-PlastSkladom4,95 EUR4,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5, Povrchové ;
| Menovité napätie: | 250 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5, Povrchové |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Berg |
| Zostava: | Montáž pomocou skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s PN-EN-60669-1:2006 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (PA) |
| Farba: | Čierny RAL9005 |
| Hmotnosť: | 0.100 kg |
| Rozmery: | 104 x 62 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






