- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- DVOJITÁ ZÁSUVKA DGZ2MZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A
DVOJITÁ ZÁSUVKA DGZ2MZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ ZÁSUVKA DGZ2MZ.01/11-SIMON54 250 V 16 ASkladom9,18 EUR7,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V AC / 50 Hz ... 60 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5 ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Menovité napätie: | 250 V AC / 50 Hz ... 60 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, for Premium frames |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.078 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





