- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Pod omietkové
- DVOJITÁ ZÁSUVKA LE-764542 Niloe 230 V 16 A LEGRAND
DVOJITÁ ZÁSUVKA LE-764542 Niloe 230 V 16 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ ZÁSUVKA LE-764542 Niloe 230 V 16 A LEGRANDSkladom5,69 EUR4,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5 ; Ochranná clona;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Niloe |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.070 |
| Rozmery: | 85 x 76 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






