- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- DVOJITÁ ZÁSUVKA SANTRA/4135-09/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
DVOJITÁ ZÁSUVKA SANTRA/4135-09/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ ZÁSUVKA SANTRA/4135-09/EPN 230 V 16 A Elektro-PlastSkladom5,07 EUR4,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Autonómna montáž, Produktový rad Santra |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| Rozmery: | 113 x 80 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






