- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- DVOJITÁ ZÁSUVKA SANTRA/4143-19/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
DVOJITÁ ZÁSUVKA SANTRA/4143-19/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ ZÁSUVKA SANTRA/4143-19/EPN 230 V 16 A Elektro-PlastSkladom5,53 EUR4,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Santra |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Compliance with PN-EN-60669-1:2018-04 standard |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.088 kg |
| Rozmery: | 85 x 75 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






